Fasıl Grubu Doğum Günü

İstanbul Fasıl Doğum Günü

sizlere yıllardır hizmet vermekte olup her türlü ortama göre en iyi enerji ve sinerjiyi sizlere yansıtmadır.

İstanbul fasıl ekibi  ile sizler de organizasyonlarınızı daha heyecan verici ve ihtişamlı bir yapıya çevirebilirsiniz. İstanbul’un en iyi doğum günleri için sema organizasyon sizleri en memnuniyeti bizim en büyük mutluluğumuzdur.

İstanbul Fasıl Grubu Ekibi

En uygun fiyatlara fasıl grubu kiralama hizmeti vermekte olan firmamız bu konuda sektöründe rakipsiz konumda bulunmaktadır. Fasıl ekibimize olan sonsuz güvene layık olup sizlere eğlencenin garantisini vermekteyiz.

İstanbul Fasıl Ekibi Kiralama Hizmeti

Organizasyonlarımız bizler için oldukça önemli bir etkinliktir. Davetli olarak gelen misafirlerimizi eğlendirmek ve onlara muhteşem bir hava katmak için fasıl ekibi sizlere en büyük yardımı sunmaktadır.

Yıllardır hizmet veren firmamız bu konu da her zaman üstüne düşen vazifeyi eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

İstanbul Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Fiyatlarımız her zaman sektörde rakipsiz bir konumda bulunmaktadır. Süre olarak sizlere geniş bir yelpaze sunmaktayız. İster 1 saat isterseniz 5 saat boyunca sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Fiyatlarımız sabit değildir. Hizmet aldığınız süreye göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. İstanbul fasıl ekibi sizlere istediğiniz süre zarfında hizmet sunar ve fiyatları konusu şöyle olmaktadır .

Doğum Günü Fasıl Grubu Fiyatları

Evde yada bir deniz aracın da gemide yada bir toplantı salonunda  Doğum günü yapmak istiyorsunuz eğer doğum gününe katılacak olan kişi sayınız toplamda 15 kişi veya daha altı ise ses sistemine gerek kalmadan akustik diye isimlendirdiğimiz akustik fasıl müziği ekibi ile yapmaktayız.

Genelde doğum günleri için bu akustik fasıl ekibi yeterli olmaktadır ve bunun fiyatı gün ve saat önemli olmak ile beraber bize bildireceğiniz adres ve kişi sayınızı bildirip ses sistemi  uygulamamız gerekli olup olmadığı konusunda bildirmeniz gerekiyor.

Bir kaç sorumuzun neticesinde ve söylemiş olduğunuz tarih ve saat  Fasıl grubu için yapmış olduğumuz kampanyalı tarihe gelirse gerçek olan fiyatlar da % 40 indirim sağlamaktayız…

 

 

İstanbul Kiralık Fasıl Grubu ve Müziği

Fasıl Müziğinin Oluşturan Çalgılar Nelerdir ?
 1. Tef
 2. Ritim Saz Darbuka yada Bendir
 3. Keman
 4. Ney
 5. Ut
 6. Kemençe
 7. Kanun
 8. Kemane
Fasıl Müziği Türleri Nelerdir ?

Fasıl hizmeti çeşitli isimlerle anılır. Bunlar şu şekildedir;

 • Padişah huzurunda yapılmakta olan fasıla huzur faslı 
 • Kadınlar tarafından kendi aralarında yapılıyorsa kadınlar faslı
 • Erkekler tarafından kendi aralarında yapılıyorsa erkekler faslı
 • Erkek ve kadınlar bir arada yapıyorsa karma fasıl
 • Açık mekanlar da toplu ve kalabalık bir şekilde yapılıyor ise meydan faslı denmektedir.

Sizler de işin tecrübeli fasıl grubu ekibimiz ile organizasyonlarınızı daha ihtişamlı bir hale getirmek için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

2 thoughts on “Fasıl Grubu Doğum Günü”

 1. Ucuz ve uygun fasıl Ekibi

  Fasıl Ekibi kiralama konusunda en uygun fiyat teklifi almak istiyorum en kaliteli ve ucuz fasıl Ekibi konusunda , uzman olması gerekmektedir. Fiyat olarak ucuz istiyoruz çünkü kısa bir organizasyon olacak teşekkürler .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara 0536 870 09 64