İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Tahtı Kiralama

 

İslami Sünnet Organizasyonu Düğün hizmeti veren firmamız ile organizasyonlarınıza çok farklı bir hava katabilirsiniz.

İslami sünnet düğün organizasyonu ile ziyaretçilerinize en iyi şekilde ağırlayıp onlara unutamayacakları bir ortam havası sunabilirsiniz.

İstanbul Türkiye Genelinde Sünnet düğünü organizasyonu hizmetimiz ile sünnet düğünlerin de sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Olsun Bitsin Demeyin

Sünnet Düğünü Olsun ve hemen eve gidelim demeyin ! çünkü çocuklarımızın en özel günlerinden bir gün olan sünnet düğünü bu özel günde özel olduğunu hissettirmek belki yavrunuza yapacağınız unutulmayacak iyi bir anı olacak.

Ziyaretçilerinizi en iyi şekilde karşılamanız için en büyük yardımcınız olmaktayız.

Sünnet düğününün tekrarı yoktur ve sadece 1 kere olur.Bu sebeple en iyi hizmeti vermek gerekir.İlahiler  semazenler  ve mehteran Ekibi  ile sınırlı kalmayan zengin içerikli Bir İslami Sünnet Düğünü  Organizasyonu nasıl olur ? uzman tecrübeli firmamız sizlere en iyi organizasyonları sunmaktadır.

İslami Sünnet Düğünü Nasıl Oluyor

  • Ayarlarmış olduğunuz etkinlik alanına program saatinden 1 saat önce ekibimiz orada oluyor gerekli kurulumu yapıyor ses sistemi semazen soyunma odası sema yapılacak zemin ile alakalı düzenleme mehter grubu için kurulum ve mikrofon ayarları …
  • Bilgisayardan fon müziği açılıp davetlilerin tamamı ile gelmesi bekleniyor
  • Aile büyükleri ile istişare edilip açılış konuşması ile program başlıyor
  • Sünnet olan çocuk ve aile büyükleri ile alkışlar eşliğinde içeriye davet ediliyor
  • Herkes yerlerine oturuyor ve Kur-an tilavet gerçekleşiyor
  • Canlı olarak ilahi ekibi tarafından birkaç tane ilahi seslendiriliyor
  • Semazen Ekibi Gösterisi için semazenler davet ediliyor ( semazen gösterisi ortalama 25 dakika sürer )
  • Takı merasimi için misafirleri bilgilendirme yapılır
  • Son istek ilahi müzikleri tasavvuf müzikleri yada ezgi müzikleri istekleri alınır
  • Kapanış konuşması

İslami Sünnet Düğün Organizasyon Fiyatları

Sizlere en uygun fiyata sünnet düğünü organizasyonu yapabilmemiz için bizlere programdan en az 1 ay önce arayıp yada mail gönderip program günü adres ilgilerini  ve saat bilgilerini paylaşmanız gerekmektedir.

Fiyat konusun da net kişi sayısı ve organizasyonda verilecek hizmetlerin çok çeşitli bir organizasyon firması olduğumuzdan sadece ( semazen ekibi ilahi grubu mehter  ekibi tasavvuf grubu sünnet tahtı fasıl ekibi yeni çeri gibi hizmetler ile sınırlı değiliz onun için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

İslami Sünnet Organizasyonu Hangi Hizmetler ve Nasıl Olmaktadır?

Semazen Ekibi 

Semazen Ekibi İslami Sünnet Organizasyonları için programın uygun bir saati Halk dilinde dönmek gibi kullanılır hakikat-i semazen sema Eder  ortalama 25 dakika sema gösterisi yapar semazenin kıyafetleri nasıl olması gerektiğini seçebilirsiniz Renkli semazen kıyafetleri bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…İlahi Ekibi Organizasyonu

İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubu

İlahi Grubu sünnet organizasyonları içerisinde sahne içi ilahi nağmeleri canlı müzik eşliğinde İslam-i müziği yapacak olan grubu temsil etmektedir bu grup İslami Düğünler İçin en az 4 en fazla 10 kişi olmalıdır. Ayrıca ilahileri canlı olarak enstrümanlar ile eşlik eden kişilere ( Sazendeler ) denilmektedir.

Mehter Takımı

Osmanlı imparatorluğundan günümüze kadar gelen anlayışla temsil eden müzik grubu Osmanlı müzikleri yapar ve sünnet düğünü organizasyonlarına heyecan katar mehter grubu organizasyon başlamadan 1 saat önceden davetlilerin girdiği kapı yada girişte yerini alır ve Osmanlı Müziği ile davetlileri karşılar ve sünnet çocuğunu müzikleri eşliğinde içeriye davetliler ile buluşturur isteğe bağlı olarak sahne önünde 20 dakikalık bir mini konser gerçekleştirir mehter grubu için tıklayabilirsiniz.

Fasıl Ekibi

Fasıl Ekibi Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Sahne müziği işlerinden sorumlu olan müzik grubu Bir diğer adı Alaturka müzik Grubu da diye biliriz Osmanlı müziklerini de iyi bilen bir grup genelde ince saz kullanırlar ( ud kanun keman bendir klarnet gibi ) bu grup tüm popüler müziği icra etmektedir fasıl grubu sünnet düğünü programı içerisinde tüm genel müzik grubu olmaktadır ve günümüzde icra edilen müzikleri bilirler kısacası her tarz müzik yapa bilen fasıl grubu sizin içi iyi bir fikir olabilir…

Sünnet tahtı kiralama

Sünnet Tahtı Yeni Çeri 

Sünnet tahtı ve yeni çeri askerleri Osmanlı imparatorluğunun simgesi ve unutulmaz askerleri günümüzde hala unutulmayan unutulmaması gereken o inanılmaz askerler-i temsilen giyilen yeni çeri kıyafetleri ile sünnet tahtı ile sünnet çocuğuna padişah havası katmaktır. Buradaki amaç bir kez olacak olan bu güzel anı fotoğraflamak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*