Fasıl Ekibi İstanbul

Fasıl Ekibi

Fasıl ekibi konusunda , tavsiye edebileceğimiz en iyilerle sizleri buluşturuyoruz. Bizleri semazen ekibi konusunda sürekli takip eden müşterilerimize fasıl ekibi konusunda da tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Fasıl Ekibi Nedir

(Fasıl bölüm, kısım devre demektir)  bazı şarkıların makamsal olarak sıralanarak çalınması (icra edilmesi) seslendiren müzik grubu topluluğu demektir….

Fasıl Grubu Kaç Kişi Olur?

Kimi zaman 3 bazen 5 yada 10 olmaktadır  fakat kişi sayısı fasıl grubu için yapılan müziğin icrası anlamında ne kadar çok olursa o kadar daha iyi olmaktadır, çünkü fasıl grubu Türk enstrümanları kullanırlar.

Türk Enstrümanları Nelerdir

Orta çağda kullanılan ama artık günümüzde kullanılmayan enstrümanları çok fazla o yüzden fasıl ekibinin günümüzde çok kullandığı enstrümanlar şöyledir.

  1. Ney
  2. Rebab
  3. Ud
  4. Kanun
  5. Tambur
  6. Darbuka
  7. Def

yukarıda…. yazılan enstrümanların içerisinde bulunmayan keman , klarnet gibi enstrümanlar fasıl grubuna eşlik etmektedir fakat fasıl grubu içerisinde uyum sağlayan bazı batı enstrümanları gibi eşlik etme yeteneğine sahip olmakta olup Türk müziği enstrümanları olmadığından Türk müziği enstrümanlar listesine eklemedik.

Fasıl Grubu Nerede Dinlenir?

Fasıl grubu canlı müzik yapan bazı restoranlarda, Ramazan ayı etkinliklerinde, doğum günü özel davetlerde ve düğün, nişan, sünnet düğünü organizasyonlarında dinleyebilirsiniz.

Uzman bir fasıl grubu İstanbul da bulmak biraz zor olsa da iyi bir fasıl grubu çokta uzaklarda değil . Fasıl ekibi sadece müzikalite anlamında değil duruşu,  saygınlığı ve en önemlisi müşteri memnuniyetine dikkat eden olması gerekmekte olup özellikle kendini  tavsiye eden değil ! başkasının tavsiye ettiği bir müzik grubu arıyorsanız İstanbul Fasıl Ekibi tam size göre olacaktır.

 

Fasıl Ekibi Fiyatları

Fasıl Grubu Fiyatları bir çok kişi tarafından yoğun sorulan sorulardan olmaktadır. Fakat fasıl grupları tarih ve saat konusunda çok titiz olmaktadır. İşte bu yüzden eğer bir müzik dinletisi için grup arıyorsanız saat ve tarih konusun da net bir karar verin .

Gine fasıl grubu İstanbul fiyatları konusunda daha çok merak ettikleriniz varsa bu konuda en iyisi iletişime geçmek olduğunu bilmenizi isteriz.

Tecrübeli bir fasıl grubu sizlere muhteşem bir müzik sunar . Ama Tecrübesiz bir fasıl grubu size tahmin edemeyeceğiniz kadar yoracaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara 0536 870 09 64